Sterowanie ogrzewaniem

Czy wiesz, że przegrzewając pomieszczenia tracisz pieniądze? Dzięki urządzeniom Somfy ustawisz temperaturę i zaoszczędzisz.

Termostat z funkcją geolokalizacji
Ciesz się ciepłem i płać mniej! Podnieś temperaturę w mieszkaniu tuż przed Twoim powrotem i płać mniej za ogrzewanie.

Zdalnie sterowany termostat
To urządzenie do sterowania ogrzewaniem kanałowym, które umieszczone jest w powierzchni podłogi. Takie rozwiązanie pozwala na swobodną aranżację przestrzeni.

Zapamiętaj ustawienia
Głowica termostatyczna Somfy posiada algorytm, dzięki któremu zapamiętuje preferencje ogrzewania mieszkańców.

Głowica smart
Dzięki niej unikniesz przegrzewania pomieszczeń, co przekłada się na oszczędności, sięgające nawet 30%.

Głowica Termostatyczna

Termostat radiowy i przewodowy

Zarządzaj ogrzewaniem w mieszkaniu zdalnie, przez Internet. Mieszkaj komfortowo i oszczędzaj na kosztach grzania, inteligentnie sterując temperaturą.

Przejdź do sklepu
Głowica Termostatyczna

Głowica termostatyczna

W domu, w pracy, na wakacjach - ustaw temperaturę swojego mieszkania zdalnie, za pomocą smartfona. Ustaw swój harmonogram ogrzewania - w konkretnym pokoju, o danej porze dnia, stosownie do Twoich przyzwyczajeń. Dzięki temu zapewnisz sobie komfort cieplny i ograniczysz zużycie energii grzewczej.

Proste wskazówki - jak oszczędzać
Korzystaj z harmonogramów dostosowanych do pomieszczeń. Rano włącz ogrzewanie w łazience, aby w komfortowej temperaturze wziąć poranny prysznic. Używaj ogrzewania tylko w tych pokojach, w których obecnie przebywasz. Każdego ranka kiedy wychodzisz z mieszkania uruchom scenariusz „Wyjście”, rolety wewnętrzne oraz drzwi zamkną się oraz zmniejszy się temperatura we wszystkich pomieszczeniach.

Przejdź do sklepu
Wybrane
produkty z kategorii

Odkryj pozostałe

On our website we use cookies to ensure highest quality of service. If you did not change your browser`s settings, they will be stored on your device. You can change those settings in any given time.

Accept